Showtime

Moss tregon shumë nga trupi i saj, sigurohet që ta ketë vëmendjen përderisa rrugëve del pa reçipeta

04/26/2018 09:49
nga:FL.B

Javën që shkoi, ajo në mënyrë misterioze tha që i ka lënë ‘lulet e saja të vendosin’ se kur do të tregojë gjoksin e kur jo, shkruan DailyMail, përcjellë GazetaBlic.

Dhe Lottie Moss u ndje plotësisht rehat dhe me vetëbesim mbrëmjen e së Mërkurës përderisa mori rrugë me një kostum tejet të hapur.

Përderisa kishte dalë pa reçipeta rrugëve, gjysmëmotra e vogël e Kate Moss, tashmë 20-vjeçe, ka dhënë një pamje të hollësishme të gjoksit të saj përderisa ka ka arritur në Londër tek restaurant “Ours”, e rrethuar nga një numër i madh i miqve.

E veshur me një, nëse mund ta quajmë, fustan të shkurtër që e kishte kombinuar me çizme të gjata me taka e me ngjyrë të zezë, Lottie ka shijuar në maksimum dëfrimin.

Marrë parasysh se astete e saj ishin në qendër të vëmendjes, Lottie për pak sa nuk u skandalizua nga veshja që kishte.

Marrë parasysh që ishte veshur aq hapur, bukuroshja ka ekspozuar tatuazhet nën asete teksa mbërrit në darkë, por për fat të mirë, asetet i qëndruan në vend, përcjellë GazetaBlic.

Javën që shkoi, Lottie tha fshehurazi për Sebastian Shakespeare’in e DailyMail: u mbetet njerëzve të dinë nëse e kam rritur apo jo” – kur u pyet për gjoksin e saj të madh.

Duyke folur në Kafen “BlueBird” në White City, Lottie ka shpjeguar se si ka ndërruar trupi i saj fal shtimit në peshë.

Ajo tha: “Ha çka do që më teket dhe më pëlqejnë karbohidratet. S’e besoj që moshatarët e mi kanë nevojë për dietë.”

Në Mars, Lottie e ka përshkruar veten si një “vajzë në formë” me “gjoks e të pasme” përderisa ka treguar linjat e saj.

“Më është dashur ti bëjë rrobat të përshtatshme për trupin tim, pra t’i bëjë të duken s amë mirë në trup” tha ajo për “Fashionista”.

“Kjo është një pjesë e koleksionit të cilin gjithmonë kam dashur që ta kem:Pasi që jo çdo modele është e hollë dhe unë pothuajse nuk jam.” – u shpreh ajo. / © DailyMail – GazetaBlic /

02/02/2019 00:05

‘Lufta’ sekrete e Ramush Haradinajt dhe Kadri Veselit për grevën e SBASHK-ut