Showtime

“Mos bini pre e saj”, Demi Rose tenton t’iu lë pa gjumë me këtë foto

02/23/2019 21:53
nga:M K

Modelja, Demi Rose është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Modelja amerikane në Instagram ndiqet nga hiç më pak se 8 milionë njerëz për të cilët publikon imazhe dhe video të llojllojshme, shkruan lajmi.net.

Dukja e saj dhe pozat seksi kanë rrëmbyer vëmendjen e adhuruesve në rrjetet sociale, që e cilësojnë pa diskutim atë si femrën më seksi në botë.

Demi, shpesh krahasohet me modelen, Kylie Jenner e cila po ashtu ishte në lidhje me reperin, Tyga.