Showtime

Morena Taraku po shkëlqen me fustanin me xixa (Foto)

03/13/2018 22:57
nga:L I

Jeta e saj luksoze ka bërë që ajo të jetë një nga emrat më të komentuar në mediat rozë, shkruan GazetaBlic.

Atë gjithmonë e shohim me veshje nga më të shtrenjtat, duke e bërë të duket mjaft e veçantë.

Flasim për modelen dhe këngëtaren Morena Taraku e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale me fotografi e video nga përditshmëria e saj, ku dhe numëron një numër të madh ndjekësish.

© Morena Taraku [Instagram]
Këto ditë ajo ka realizuar një fotosesion, ku po publikon imazhe të ndryshme kohë pas kohe.

E veshur me fustan ngjyrë të zezë dhe ari, e rregulluar deri në detaj, ajo ka mahnitur me këtë paraqitje të saj.

 

© Morena Taraku [Instagram]
Sa i përket muzikës, ajo ka realizuar disa projekte që shumë prej tyre i kanë rezultuar të suksesshme, ndërsa ai i fundit mbetet kënga me titull “Shlif” i lansuar shtatë muaj më parë./GazetaBlic

12/11/2018 18:34

Morena Taraku ‘thumbon’ keq, por ia huq si asnjëherë më parë!