Morena Taraku krejtësisht e zhveshur, hidhet në pishinë

Këngëtarja, Morena Taraku është duke pushuar që disa ditë. Ajo nga vendi se ku ka zgjedhur të pushojë po publikon fotografi dhe video në Instagram, shkruan GazetaBlic. Morena, në imazhet dhe videot që po poston mund të verejmë një gjë jo edhe të pazakontë nga ana e saj. Këngëtarja e projektit muzikore ‘Missed call’, po … Continue reading Morena Taraku krejtësisht e zhveshur, hidhet në pishinë