Showtime

Morena Taraku krejtësisht e zhveshur, hidhet në pishinë

02/02/2020 14:40
nga:N S

Këngëtarja, Morena Taraku është duke pushuar që disa ditë.

Ajo nga vendi se ku ka zgjedhur të pushojë po publikon fotografi dhe video në Instagram, shkruan GazetaBlic.

Morena, në imazhet dhe videot që po poston mund të verejmë një gjë jo edhe të pazakontë nga ana e saj. Këngëtarja e projektit muzikore ‘Missed call’, po shfaqet pothuajse e zhveshur.

View this post on Instagram

GIF MT 😂

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Edhe në videon e fundit që ka ndarë me ndjekësit është shfaqur e zhveshur vetëm në të brendshme në pjesën e poshmte kurse në pjesën lartë nuk ka asgjë të veshur. Morena, shihet e duke u hedhur në ujë.

Ndryshe, ky nuk është provokimi i vetëm i saj, Morena një javë më parë publikoi një video ku u pa vetëm në bikine duke u lagur në një tushë.

/GazetaBlic./

Lexo edhe linkun më poshtë:

Morena Taraku filmohet e zhveshur duke bërë dush, Robert Berisha nuk përmbahet ja çka i shkruan

 

05/21/2020 12:48

Fustani i Morena Tarakut dhe këpucët me vlerë 2140 euro