Showtime

Morena Taraku kopjon sërish Dafina Zeqirin

08/15/2020 13:08
nga:A. R.

Morena Taraku njihet si një nga femrat që eksperimenton me pamjen e saj e sidomos me flokët.

Por bukuroshja është kritikuar disa herë se ka kopjuar Dafina Zeqirin, e cila po ashtu është një kampione e ndryshimeve.

Së fundmi Morena është shfaqur me ngjyrë dhe stil flokësh identike si të Dafinës.

Pra, me këtë stil të flokëve që Morena ka tani, shumë muaj më parë Dafina u shfaq para publikut pothuajse krejtësisht e njejtë.

Për më shumë, shikoni ju fotot në vazhdim.