Showtime

Morena Taraku filmohet e zhveshur duke bërë dush, Robert Berisha nuk përmbahet ja çka i shkruan

01/19/2020 12:28
nga:N S

Morena Taraku, ka publikuar një video me të cilën është shfaqur provokuese.

Gjë kjo jo edhe e rrallë nga ajo, Morena është shfaqur e zhveshur duke u lagur në një tush, shkruan GazetaBlic.

View this post on Instagram

MOOD: IDGAF 🚿

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Këngëtarja, mori komente të shumta nga ndjekësit, por nuk munguan edhe të artistëve tanë. Robert Berisha, ishte ai i cili nuk iku pa i lënë një koment Tarakut.

‘Qaj mjeshtri qe e ka montu ket tush (dush) duhet me gjet e mja dhon 50€ tip  spo livrit hiq hallall puna’, i ka shkruar ai.

Ndryshe, Robert Berisha shpesh herë ngacmon në rrjete sociale këngëtaret e estradës. E po, tashmë nuk është i martuar pasi u divorcua me Nora Istrefin, nuk i mbetet gjë tjetër apo jo?

/GazetaBlic/

05/21/2020 12:48

Fustani i Morena Tarakut dhe këpucët me vlerë 2140 euro