Showtime

Morena me këtë veshje transparente vë në pah ‘mollat’ e saj!

02/26/2018 20:44
nga:A. R.

Morena Taraku cilësohet si njëra ndër këngëtaret më provokuese të estradës, shkruan Gazeta Blic.

Kjo për faktin se format trupore bombastike kanë bërë që të jetë në qendër të vëmendjes, për të cilat ushtron vazhdimisht. Në rrjetet sociale poashtu është mjaft aktive, në fotografinë e fundit ajo duket jashtëzakonisht e nxehtë përderisa vë në format trupore me këtë bluzë transparente, nuk lë vend as për imagjinatë.

Shikojeni dhe binduni..

Në projekte muzikore nuk është edhe aq e angazhuar, të fundit këngë që ka lansuar është “Shlif”, para disa muajve. /GazetaBlic./

08/19/2020 15:17

Përkujtohen disa nga fotografët që i dhanë jetë këtij arti në Shqipëri