Showtime

Morena e tepron zbërthen pantollat, por vëmendja diku tjetër

08/09/2020 16:59
nga:N S

Morena së fundi ka publikuar fotografi plot stil por edhe provokative.

Këngëtarja, ka arritur të marrë vëmendjen me veshjen dhe tatuazhet e shumta, shkruan portali GazetaBlic.

Në profilin e saj zyrtar Instagram, ka postuar fotot teksa nuk ka venë ndonjë mbishkrim për të bërë me dije se për çka bëhet fjalë.

Ajo është shfaqur provokative duke zbërthyer pantollat por ajo se çka bie në sy më shumë janë tatauzhet e shumta të këngëtares.

View this post on Instagram

🤫

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

09/16/2020 18:22

Morena ‘kokë e këmbë’, veshur me markën ‘GUCCI’