Showtime

Morena dhe jeta luksoze e saj (FOTO)

08/10/2017 08:28
nga:R A

Këngëtarja, Morena Taraku nuk kalon ditë pa qenë në fokusin e shtypit rozë.

Ajo pothuajse çdo ditë pranon dhurata të shtrenjta, ndan me ndjekësit momente nga jeta e natës dhe pamje nga vendet luksoze që viziton.

Mbrëmë ajo ka postuar një foto ku shfaqet me një buqetë të madhe me trëndafila të kuq.

Këtë foto ajo e ka publikuar për të falënderuar 600 mijë ndjekësit e saj në profilin në Instagram.

 

07/16/2018 18:57

Kapet breshka ‘aliene’! Krijesa që po çmend rrjetin