Showtime

Morena çmend fansat, publikon një fotografi të zjarrtë

08/01/2020 16:37
nga:M K

Morena Taraku është një personazh shumë i përmendur nga mediat rozë.

Edhe në periudhën kur nuk është aktive me projekte muzikore, Morena Taraku mbetet një nga emrat më të lakuara në shoubiz, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e cila është shumë e ndjekur në rrjete sociale dhe aktive njëkohësisht, ka publikuar një tjetër imazh me të cilin do ua ngacmoj imagjinatën.

Ajo është duke shijuar një vikend të qetë në shtëpi, prej nga ka pozuar në bikini, dhe poza e marrë e bën këtë imazh edhe më atraktiv.

08/11/2020 17:58

I heq flokët në zero, ndryshon drastikisht Morena Taraku