Sporti

Momenti kur Leo Messi tallet me mbrojtësin e Atletico Madridit

06/30/2020 22:44
nga:Lorik J

Aktualisht po zhvillohet ndeshja mes Barcelonës dhe Atletico Madridit.

Rezultati aktual i takimit është 1-1, ndërsa Messi po jep magji sikur gjithmonë, përcjell GazetaBlic.

Një moment magjie e dhuroi para pak minutave kur e kaloi në mënyrë fantastik mbrojtësin e Atletico Madridit, Lodi.

Ky driblim i Messi shumë shpejt u bë hit në rrjetet sociale.

Shikojeni dhe shijojeni…