Cool

Momenti ku bretkosa gëlltit një gjarpër

11/02/2017 20:35
nga:A. R.

Ky është momenti i pabesueshëm sesi një bretkosë gëlltit një gjarpër.

Fotografia u postua në Reddit dhe momenti i regjistruar është i mahnitshëm, ku duken qartë dy gojë të hapura. Ky duet në dukje i heshtur është dhe fryma e fundit e gjarprit që arrin ta nxjerrë nga goja e bretkosës. /tvklan.al

 

06/26/2019 23:54

LAJMI I FUNDIT: Juventusi arrin akordin me De Ligt, 12 milionë euro në sezon