Cool

Moment heroik: Ja si i shpëtojnë këta policë dy foshnje të kidnapuara

08/15/2019 14:20
nga:Natyra

Një oficier policie ka ndaluar një person, i cili dyshohej se ka kidnapuar dy foshnja të gjinisë femër.

Me të ndalur, oficeri i policisë, në bashkëpunim me forcat e rendit, i bën thirrje njërit prej kidnapuesve që të dalë nga makina, transmeton lajmi.net.

Sapo ai të afrohet tek makina e policisë, përkitazi me urdhrat që ia jep oficeri, i lidhen duart me pranga. E njëjta gjë ngjan edhe me kidnapuesin tjetër, të cilët përfundojnë në duart e policisë.

Më pas, forcat e rendit kontrollojnë makinën dhe nxjerrin dy foshnjat e kidnapuara, për t’ia kthyer në kujdestari sërish nënës së tyre.

Ndiqeni videon për ta parë momentin heroik të policisë.

Cops rescue two children kidnapped from their home by their father

These cops recused two kidnapped babies!

Publiée par Daily Mail sur Mercredi 14 août 2019