Lajme

Molliqaj pyetet nga gazetarët nëse do t’i japin votat për rrëzimin e Qeverisë, kështu përgjigjet ai!

03/21/2019 14:43
nga:A. R.

Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj ka refuzuar të përgjigjet para gazetarëve nëse partia e tij do t’i jap votat për rrëzimin e Qeverisë Haradinaj, njofton Gazeta Blic.

Me arsyetimin se konferenca e thirrur nga ta, është e dedikuar vetëm për punësimet familjare në Telekom, ai tha që do të përgjigjet më vonë.

Kurse, gjatë ditës së djeshme, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka akuzuar PSD-në se po bashkëpunon me partitë në pushtet dhe nuk po i jap votat LDK-së që ta rrëzojnë Qeverinë.

LEXO EDHE:

Punësimet familjare në Telekom, PSD do të nis një Komision Hetimor Parlamentar

03/10/2020 16:28

Molliqaj: Albin Kurti duhet të shkojë, po e mban taksën për shkak të obsesionit me Thaçin