BLIC.TV

Molliqaj komenton skandalin më fajde, ja çka thotë për Kadri Veselin

05/31/2019 22:45
nga:Gazeta Blic

Skandali i fundit ku përmendet edhe emri i kryetarit të PDK-së Kadri Veseli sipas Molliqajt do t`i kushtoj shumë PDK-së.

Sipas tij, PDK momentalisht radhitet e dyta në sondazhe nga 19 deri në 21 për qind pas LDK-së.

Ai ka treguar se kush ia publikoj skandalin me fajde, Veselit.

Për mua kjo flet shumë më shumë sesa për Kadri Veselin, flet për sistemin e kapur të drejtësisë në njërën anë dhe pastaj çfarë do prishje ndërmjet atyre që e kanë kapur sistemin është sabotim ndaj njëri – tjetrit. Në fillim kam bërë pyetje shumë se nga po vjen kjo dhe pse në këtë moment, e tash besoj se sistemi i kapur ka filluar të ç`kapet, të lëviz aty – këtu për interesa e idhnime,”- ka thënë Molliqaj.

/ © GazetaBlic /

03/10/2020 16:28

Molliqaj: Albin Kurti duhet të shkojë, po e mban taksën për shkak të obsesionit me Thaçin