Lajme

Molliqaj akuzon rëndë LDK-në: Nuk po mund të ndaheni nga SHIK-u

11/09/2017 15:04
nga:anonymous1000144531

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj ka thënë se LDK-ja nuk po mund të ndahet nga SHIK-u. Këtë e ka thënë pas marrëveshjes që LDK e ka arritur me PDK-në në Malishevë.

“LDK LIDHET ME SHIK-un EDHE NË MALISHEVË

Derisa LDK po lidhet gjithandej me SHIK-un kurse po refuzon të mbështesë ndryshimet, deputetët e rinj të këtij subjekti nuk po flasin fare.

Krejt zhurma e kohëve të fundit e LDK-së kundër SHIK-ut dhe PDK-së ka qenë mashtrimi i ri i kësaj partie para se t’i nënshtrohet sërish SHIK-ut” shkruan Molliqaj në Facebook.

01/18/2018 14:00

Gaxherri e LDK-së i kundërpërgjigjet Hysni Gucatit!