Sporti

Mohamed Salah tallet me Manchester United, ja çfarë ka shkruar

03/13/2018 23:25
nga:Y.K

Manchester United është eliminuar nga Uefa Champions League

Skuadra e Sevillës ka arritur të fitoi 1-2 dhe kështu e ka eliminuar skuadrën e trajnerit Jose Mourinho, shkruan Gazeta Blic

Pas ndeshjes kanë filluar edhe talljet me klubin e njohur anglez, e një nga ata i cili ka reaguar menjëherë pas këtij barazimi është Mohamed Salah, lojtari i cili ishte bllokuar totalisht nga Manchester United në derbin që këta të fundit e fituan përballë Liverpool të shtunën 2-1.

Salah në Twitter ka shkruar:  Shorti i Ligës së Kampionëve a nuk mund të vijë ma shpejtë” 😁./Gazeta Blic

12/18/2018 20:34

Zëvendëskryeministri i Kosovës konfirmon tërheqjet e njohjeve për Kosovën