Showtime

Moderatorja shqiptare thotë se për dashurinë duhet më shumë se 10 milionë

02/14/2018 13:14
nga:N S

Moderatorja e emisionit “Boom”, Fiori Dardha ka zgjedhur ta urojë Shën Valentinin ndryshe me një postim që ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj.

Jo vetëm sepse ka postuar si rrallëherë foto me bashkëshortin, por edhe për përshkrimin që i ka lënë kësaj fotoje.

“Me la 10 mije leke (te vjetra) mbi tavoline. “Merri! Prishi te gjitha” – me tha. Gezuar! P.S: diçitura është për humor. Dashuria e vërtetë nuk ka nevojë as për 10 mijë, as për 100 mijë, as për 1 milion dhe as per 10 milion lekë të vjetra. Duhen më shumë!”, shkruan Fiori dhe në fund ka theksuar për portalet se është thjesht shaka./xing

02/19/2019 18:15

Këtë fundjavë rikthehet edhe Liga e Parë, na presin duele interesante