Showtime

Moderatorja shqiptare po shijon javët e para të shtatzënisë

05/17/2018 15:28
nga:L I

Është përfolur prej kohësh se moderatorja e njohur, Jona Spahiu është në pritje të ëmbël.

Megjithatë edhe pse vetë ajo nuk ka pranuar asgjë publikisht, në media është diskutuar se Jona është në muajt e parë të shtatzënisë dhe madje në muajin qershor do të martohet më partnerin e saj.

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe nga fotot e publikuara shihet se ndryshimet në fizikun e saj kanë filluar të bien në sy.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në instastory, ku shihet qartë që nuri i shtatzënisë e ka zbukuruar moderatoren.

Vihet re se ajo është në forma më të rrumbullakosura se zakonisht edhe pse është munduar të fsheh barkun e saj.

05/25/2018 18:28

Në muajin e 4 shtatzënë, zbulohet gjinia e foshnjës së moderatores shqiptare