Showtime

Moderatorja shqiptare merr urim për ditëlindje nga Xherdan Shaqiri

07/18/2018 18:13
nga:L I

Dje, moderatorja shqiptare Albana Osmani festoi ditëlindjen, shkruan GazetaBlic.

Këtë e bëri të ditur vet ajo përmes një postimi, ku dhe kishte marrë një buqetë me 101 trëndafila të bardhë.

View this post on Instagram

101 roses for my birthday! 🌹 ☀️

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

E në mesin e urimeve të shumta, ajo është uruar edhe nga futbollisti i njohur Xherdan Shaqiri.

“Urime ditëlindja Albana, të urojë shumë shëndet”, ka qenë urimi i Shaqirit për ditëlindjen e Albanës, e padyshim nuk ka munguar as përgjigja e moderatores e cila e ka falenderuar.

Ndryshe, Albana ka vite që është pjesë e ekranit shqiptar, ku dhe ka drejtuar disa emisione./GazetaBlic

06/30/2020 14:25

Pret një fëmijë me Eduartin, kush është ish-bashkëshorti i Arbanës që u fsheh gjithmonë