Showtime

Moderatorja e njohur shqiptare nga studioja e emisionit në maternitet. Vjen në jetë fëmija i saj i parë!

09/25/2017 13:18
nga:N S

Moderatorja e emisionit të mëngjesit në Vizion Plus, Pranvera Borakaj është bërë nënë për herë të parë.

Mësohet se Pranvera ka sjellë në jetë ditën e sotme një vajzë dhe të dyja janë shumë mirë me shëndet.

Gjatë shtatzënisë moderatorja e e misionit “7 pa 5” nuk është shkëputur nga ekrani edhe gjatë pritjes së ëmbël. Me siguri edhe rikthimi i saj nuk do të jetë i vonë. Ne i urojmë jetë të gjatë vogëlushes së sapolindur./Blitz.al/

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj