Sporti

Modelja nga Venezuela që përfundimisht e ka rrëzuar nga ‘froni’ Kim Kardashianin

03/24/2019 12:03
nga:M K

Ajo është një ndër vajzat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht – dhe po i bën konkurrencë serioze Kim Kardashianit.

Maria Villalba numëron mbi 247 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të cilët i qeras vazhdimisht me fotografi joshëse.

Se pse modelja seksi 30-vjeçare nga Venezuela ka aq shumë ndjekës ju tregojnë më së miri fotografitë më poshtë.