Showtime

Modelja ia zbulon ‘tradhtinë’ Milaim Zekës, shikoni se si reagon gruaja e tij!

02/10/2019 21:31
nga:A. R.

Këtë javë u hap sezoni i emisionit “Kojshia Show” bashkë me të ftuarit që ishin Milaim Zeka dhe bashkëshortja e tij Edlira.

Në një moment u fut një Modele në emision dhe duke i zbuluar një “tradhti” që Milaim Zeka kishte bërë me të, e gjithë kjo ishte vetëm një pjesë e skenarit. Por që bashkëshortja e Zekës u acarua për disa momente.

Shihni emisionin e plotë më poshtë: