Showtime

Modelja e njohur pozon komplet e zhveshur

05/11/2020 20:06
nga:N S

Kendall Jenner merr vëmendjen duke pozuar e zhveshur mbi një tavolinë.

Kendall Jenner ka bërë publikun për vete me fotografinë e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram ku ndiqet nga 128 milionë persona, shkruan lajmi.net.

Engjëlli i ‘Victoria Secret’ ka ndarë një fotografi ku shfaqet komplet e zhveshur mbi një tavolinë teksa në dorë mban një duhan për ta bërë imazhin edhe më artistik.

Së fundmi është spekuluar se Kendall është në lidhje me një tjetër basketbollist të ‘NBA’, Devin Booker, por një gjë e tillë është demantuar nga ajo.

06/22/2020 22:30

Kylie dhe Kendall prezantojnë linjën e re të kozmetikës