Showtime

Modelja e lejon shoqen të kryejë marrëdhënie me të dashurin e saj (Foto)

03/20/2017 23:11
nga:Gazeta Blic

I dashuri është i përkohshëm por shoqet e ngushta janë përgjithmonë, të paktën sipas këtyre dy shoqeve amerikane.

Lena dhe Emily ndajnë çdo gjë mes tyre, madje me sa duket edhe seksin.

Në një video të postuar në kanalin e saj ne Youtube, Lena tregon se si ajo bashkë me shoqen e saj “ndanë” mes tyre të dashurin e saj.