Showtime

Modelja çmend Instagramin me të pasmet bombastike

01/07/2018 16:05
nga:M H

Pia Muehlenbeck është e njohur për fotot e saj me bikini.

Edhe të dielën, modelja e Bregut të Artë shfaqi format e saj të jashtëzakonshme përmes një imazhi të publikuar në Instagram.

E veshur me bikini të zeza, Pia ka ekspozuar të pasmet e saj bombastike, me të cilat i ka lënë pak vend imagjinatës.

Kujtojmë se modelja është akuzuar për ndërhyrjet e saj kirurgjike, sidomos në pjesët e fytyrës dhe gjoksit.

08/26/2018 15:43

Njerëzit që postojnë foto sa herë ushtrojnë, kanë probleme psikike