Showtime

Modelja 23 vjeçare merr gjithë vëmendjen në Meksikë me paraqitjen e saj

01/11/2019 13:36
nga:L I

Demi Rose edhe një herë shfaqet bombastike në bikini .

Demi Rose është sërish në qendër të vëmendjes. Bukuroshja 23-vjeçarja tregoi format e saj dje në Meksikë.

Ylli ishte veshur me bikini të zeza dhe dukej e mrekullueshme. Dhe sigurisht të gjithë sytë ishte të Demi.