Lajme

Mobilizohet policia e Kosovës për paradën LGBTI

10/10/2017 11:25
nga:M H

Policia e Kosovës është mobilizuar për paradën e LGBTI-së e cila brenda pak minutash pritet të fillojë në sheshin  “Skënderbeu” dhe do të përfundojë në sheshin “Zahir Pajaziti” 

Po ashtu qytetarë të shumtë kanë filluar t’i bashkohen kësaj parade, shkruan Gazeta Blic.

Më poshtë mund t’i shikoni disa fotografi: