Cool

Mjegulla e dendur bën që aeroplani gjigant të shfaqet nga “asgjëja” (Video)

11/02/2017 08:05
nga:F.B

Aeroplani i udhëtarëve ka aterruar me sukses në aeroportin e Pragës në Çeki, megjithëse të pranishmit në pistë e panë atë në momentin e fundit.

Shkaku i mjegullës së dendur, Emirates Airbus që peshon 630 tonelata nuk është vërejtur aspak, transmeton Telegrafi.

“Dëgjohej një aeroplan që vinte me shpejtësi, por nuk e kishim idenë se nga do dilte”, ka thënë një nga punonjësit lidhur me rastin.

Megjithatë, gjithçka ka qenë në rregullën me vijën ajrore të aeroplanit, si dhe aeroporti i sinjalizuar për mbërritjen në kohë të caktuar. /Telegrafi/

06/21/2018 15:08

Babai filmon të bijën nga momenti i lindjes e deri te ditëlindja e saj e 18-të, dokumentoi ndryshimin ndër vite