Cool

Misterioze: Vajza që tështin 12 mijë herë në ditë (Video)

06/19/2017 07:06
nga:A. R.

Lajmi është befasues por i vërtet. Lajmi është transmetuar nga CBS News. 12 vjeçrja nga Teksasi Kayelyn Thornely, tështin rreth 12 mijë herë në ditë dhe mjekët shprehen se ky është një fenomen i pashpjegueshëm.

Nga burimet e videos thuhet se vajza tështin 20 herë në minutë. Prindërit e vajzës enden të shqetësuar në dyert e mjekëve, por marrin të gjithë të njëjtën përgjigje, që gjendja e 12 vjeçares është misterioze.