Showtime

Miriam Cani, fotografon një person shumë të veçant për të

09/25/2017 10:36
nga:N S

Miriam Cani ka kohë që nuk ka dal me projekte të reja por për publikun e saj ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

 

Ajo së fundi ka postuar një fotografi shumë të lezetëshme të vajzës së saj, Amelias.
Miriami dhe Alban Skenderaj duken si prindërit më të lumtur sa herë që ndajnë me adhuruesit e tyre fotografitë e Amelias së vogël.

 

Mirmengjes ? #AlreadyMissingHome ..

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj