Showtime

Miqtë e afërt pranë Zaiminës në çdo çast

01/30/2018 12:19
nga:N S

Mbrëmjen e kaluar këngëtarja Zaimina Vasjari solli në jetë vajzën e saj të parë Khloe.

Zai e bëri të ditur këtë lajm përmes disa postimeve në rrjete sociale.

Krahas urimeve të shumta miqtë e afërt të këngëtares duket se kanë qenë të parët që kanë qenë me të në spital.

Modelja Françeska Jaçe, fotografi Juxhin Kurti dhe balerini Graciano Tagani ka publikuar foto në rrjete sociale nga spitali ku Zai solli në jetë vajzën e saj.

 

 

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat