Sporti

Minuta e tretë dhe vjen goli i parë në super-sfidën Barcelona – Inter

10/02/2019 21:06
nga:M K

Interi ka befasuar Barcelonën qysh në start të duelit.

Martinez ka realizuar në minutën e tretë, duke shfrytëzuar një gabim të mbrojtjes vendase, shkruan GazetaBlic.

5′ Barcelona – Inter 0-1

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat.

VIDEO

/GazetaBlic/

11/29/2019 22:37

Publikohen pamje brenda zhveshtoreve të Barcelonës pas humbjes 4-0 nga Liverpooli