Sporti

Minuta e pestë dhe vjen goli i parë në takimin Ballkani-Feronikeli

08/24/2019 17:07
nga:M K

Ballkani ka kaluar në epërsi ndaj Feronikelit.

Kur ende nuk u bënë pesë minuta që nga fillimi i ndeshjes, “xhebrailat” shënuan golin e avantazhit, shkruan GazetaBlic.

Blendi Baftiu realizoi pas asistimit të bukur të Krasniqit.

Minuta e shtatë, Ballkani – Feronikei, 1-0.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim.

Kujtojmë se ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

05/21/2020 14:10

Munishi kërkonte ndërprerjen e kampionatit, Ballkani thotë se ishin çdo herë pro rinisjes së tij