Sporti

Minuta e katërt dhe vjen goli i parë në duelin Barcelona – Valencia

09/14/2019 21:09
nga:M K

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Valencias qysh në minutën e katërt.

16 vjeçari Ansu Fati shënoi për avantazhin fillestar të skuadrës së tij, shkruan GazetaBlic.

Futbollisti nga Guinea Bissau realizoi pas asistimit të Frenkie De Jong.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim.

Ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

VIDEO

/GazetaBlic/

01/13/2020 09:29

Nuk është Xavi e as Koeman, Barcelona gjen trajnerin e ri