Sporti

Minuta e dytë dhe supergol në ndeshjen Sassuolo – Inter

10/20/2019 12:43
nga:M K

Kanë mjaftuar vetëm dy minuta që Interi ta shënojë golin e parë në ndeshjen ndaj Sassuolos.

Lautaro Martinez realizoi pas asistimit të Marcelo Brozovic, shkruan GazetaBlic.

Kujtojmë se kjo ndeshja është e para e ditës së sotme në Serie A, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim.

10′ Sassuolo – Inter 0-1

Kujtojmë se ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

VIDEO

/GazetaBlic/

06/28/2020 23:43

Spektakël në “Ennio Tardini”, Interi përmbys Parmën në çastet e fundit