Sporti

Minuta e dytë dhe gol në ndeshjen Napoli – Lazio

01/21/2020 20:56
nga:M K

Napoli ka kaluar në epërsi ndaj Lazios qysh në minutën e dytë.

Lorenco Insigne realizoi bukur pas një sllallomi fenomenal brenda zonës së biancoçelestëve, ku i parapriu një asistim nga Zielinski, shkruan GazetaBlic.

Kësisoj, vendasit e fillojnë në mënyrën më të mirë të mundshme sfidën e parë çerekfinale të “Coppa d’Italia”.

5′ Napoli – Lazio

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

KLIKO KËTU

/GazetaBlic/

07/07/2020 20:28

Një gol i anuluar, një penallti e humbur, dy gola – mbyllet pjesa e parë Lecce – Lazio