Sporti

Minuta e dhjetë dhe zhbllokohet sfida Bologna-Juventus

01/12/2019 21:04
nga:M K

Juventusi ka kaluar në epërsi në takimin përballë Bolognas.

Në stadiumin “Reanto Dall’Ara”, bianconerët po avansojnë me golin e Bernardeschit në minutën e dhjetë, shkruan GazetaBlic.

Takimi është i vlefshëm për raundin e 1/8-ës së finales së kupës së Italisë.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, derisa ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve nga përfaqësuesi azzur.

VIDEO

/GazetaBlic/

01/18/2019 10:25

Fitorja e Juventusit ndaj Milanit me pasoja, mësoni për çka bëhet fjalë