Sporti

Minuta e dhjetë dhe vjen goli i parë në duelin Ferizaj – Trepça’89

03/07/2020 14:15
nga:M K

Ferizaji ka kaluar në epërsi ndaj Trepçës në duelin e vetëm të ditës në Superligë.

Vendasit shfrytëzuan në maksimum një penallti të fituar, të cilën me mjaft sukses e konvertoi në gol Taulant Dajaku, shkruan GazetaBlic.

Në qytetin nga Anamorava, momentalisht po rrjedhë minuta e 12’të, kurse mbetet të shihet sesi do rrjedhin gjërat në vazhdim.

12′ Ferizaj – Trepça’89 1-0

Kujtojmë se ne do t’iu raportojmë LIVE për çdo ndryshim që do t’ia vlen të përmendet.

/GazetaBlic/

07/08/2020 16:29

Formacionet zyrtare: Drenica – Ferizaj