Sporti

Minuta e 76′ dhe vjen goli i parë në takimin Milan – Roma, mësoni kush ka shënuar

06/28/2020 19:02
nga:M K

Milani ka kaluar në epërsi ndaj Romës në kuadër të xhiros së 28 në Serie A.

U deshë të pritej minuta e 76′ që të zhbllokohet kjo sfidë, e rëndësishme për të dyja palët, përcjell GazetaBlic.

Ante Rebic realizoi, ndërsa dy minuta më vonë u zëvendësua nga Leao.

82′ Milan – Roma 1-0

Kanë mbetur edhe diçka më tepër se dhjetë minuta deri në fund të takimit, kurse mbetet të shihet nëse do të ketë ndryshime të tjera.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

VIDEO

/GazetaBlic/

08/05/2020 23:13

Milani zyrtarizon përforcimin e parë, Pierre Kalulu