Sporti

Minuta e 6’të dhe vjen goli i parë në “Bajram Aliu”

09/29/2019 14:13
nga:M K

Kanë mjaftuar vetëm gjashtë minuta që të zhbllokohet sfida e parë e ditës në IPKO Superligën e Kosovës në futboll.

Ballkani ka kaluar në epërsi ndaj Drenicës në duelin që po zhvillohet në “Bajram Aliu” të Skenderajt, shkruan GazetaBlic.

Jetmir Topalli ishte realizator i golit të parë dhe të vetëm deri më tani.

Minuta 14′ Drenica – Ballkani 0-1

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, kurse ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

01/02/2020 17:56

“New York Times” jep alarmin: Ballkani nuk është gati për tërmetin e madh