Sporti

Minuta e 6 dhe vjen goli i parë në duelin Crystal Palace – Chelsea

07/07/2020 19:11
nga:M K

Chelsea ka kaluar në epërsi në minutën e gjashtë të takimit ndaj Crystal Palace.

Olivier Giroud realizoi pas asistimit të brazilianit Willian, përcjell GazetaBlic.

Ai që pritet të largohet nga Chelsea këtë edicion, pra përfaqësuesi ameriko-latin doli i vetëm afër golit kundërshtar, teksa nga një pozitë e papërshtatshme për të gjuajtur, e ktheu topin te francezi, që shënoi në portën e zbrazët.

Më poshtë edhe goli:

VIDEO

/GazetaBlic/

08/08/2020 21:16

Zhbllokohen të dyja ndeshjet e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve, mësoni kush ka shënuar