Sporti

Minuta e 55’të e duelit Sassuolo – Inter, zikaltërit në epërsi të dyfishtë

10/20/2019 13:44
nga:M K

Ka filluar para pak çastesh pjesa e dytë e duelit të parë të ditës në Serie A, Sassuolo – Inter.

Zikaltërit po avansojnë 1-3, me ç’ka tani po luajnë më të qetë dhe po tentojnë për ta ngritur epërsinë, shkruan GazetaBlic.

Lukaku realizoi dy herë, derisa të parin e shënoi Martinez, dhe atë në minutën e dytë. Për vendasit ndërkaq shënoi Berardi në të 16’tën minutë.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vijim, kurse ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

06/28/2020 23:43

Spektakël në “Ennio Tardini”, Interi përmbys Parmën në çastet e fundit