Lajme

Ministri Endrit Shala kërkon falje për sulmin ndaj gazetarit

12/31/2019 17:05
nga:B. D

Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala para pak ditësh sulmoi një gazetar në ambientet e QKUK-së.

Ai në Klan Kosova ka folur për incidentin që ndodhi ditë më parë mes tij dhe gazetarit të Indeksonline.

Shala ka shfrytëzuar këtë edicion special për të kërkuar falje duke shtuar se nuk e ka ditur se personi në fjalë ishte në cilësi të gazetarit.

03/02/2020 12:21

Endrit Shala – Kurtit: Ke ndryshuar, je transformuar në një personalitet tjetër