Lajme

Ministri Abrashi përcjell nga afër pastrimin e rrugëve dhe autostradave: Do t’i mirëmbajmë të gjitha rrugët e Kosovës

07/11/2020 13:09
nga:A. R.

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka dalur në teren për t’i përcjellë nga afër ekipet e mirëmbajtjes që po i pastrojnë rrugët nacionale dhe autostradat.

Në një shkrim të tij në Facebook, ministri Abrashi, thotë se do të vazhdojnë me mirëmbajtjen e të gjitha rrugëve të Kosovës.

Shkrimi i plotë:

“Ministria e Infrastrukturës. Sot i vizitova ekipet e mirëmbajtjes në terren që po i pastrojnë rrugët nacionale dhe autostradat.
Vazhdojmë me mirëmbajtje në të gjitha rrugët e Kosovës”, ka shkruar Abrashi.

 

Ministria e Infrastrukturës🇽🇰Sot i vizitova ekipet e mirëmbajtjes në terren që po i pastrojnë rrugët nacionale dhe autostradat. Vazhdojmë me mirëmbajtje në të gjitha rrugët e Kosovës.

Publiée par Arban Abrashi sur Samedi 11 juillet 2020