Sporti

Milot Rashica me fjalë të mëdha për Albert Bunjakun

10/12/2017 20:00
nga:Y.K

Ylli i përfaqësueses së Kosovës Milot Rashica ka pranuar se rezultatet e arrituar në kualifikimet për Botërorin ‘Rusia 2018’ nuk kanë qenë të mira për Kosovën, por se ky është vetëm fillimi dhe se gjërat e mira kanë për të ardhur së shpejti.

Ai gjithashtu ka falenderuar tifozët e njohur si ‘Dardanët’ për mbështetjen si dhe trajnerin Albert Bunjaki për punën e bërë.

Ky është postimi i tij i plotë në Facebook:

07/13/2018 08:55

Drita me trajner të ri