Showtime

Milot Llalloshi dhe gruaja e tij tejet të lumtur përkrahë njëri-tjetrit!

12/06/2018 12:00
nga:Natyra

Milot Llalloshi është njëri nga këngëtarët i cili komentohet shpesh në media rozë, shkruan GazetaBlic.

Ai është i martuar me Erxhina Llalloshin të cilët janë në pritje të një fëmijë.

Këngëtari, është aktiv në rrjete sociale i cili ndan postime të shumta.

Së fundi, ka publikuar një imazh bashkë me bashkëshorten e tij, ata po duken tejet të lumtur.

Erxhina, e veshur me një fustan të zi ka zbuluar barkun e fryrë teksa atë e mban Miloti.

Shikojeni imazhin:

Ndryshe, projekti i fundit i Milotit është në bashkëpunim me Edonën ‘Nuk harrohet‘./GazetaBlic/

 

 

 

05/24/2019 23:32

Ramadani tregon se çka u tha futbollistëve të tij para ndeshjes