Showtime

Miley dhe Kaitlynn shoqe edhe pas ndarjes

09/23/2019 14:47
nga:N S

Duket se Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter kanë marrëdhënie të mira pas lajmeve për ndarjen e tyre.

Dyshja për të cilën raportohet së fundi se kanë ndërprerë lidhjen e tyre romantike, janë ende duke mbështetur njëra-tjetrën siç dëshmohet nga një koment që Kaitlynn i la Mileyt.

Kaitlynn hyri në Instagra për të dhënë mendimin e saj mbi performancën e Miley në iHeartRadio Music Festival.

“Get it” ishte komenti që ajo la nën fotografinë e këngëtares duke performuar në një veshje të zezë.

View this post on Instagram

VEGA$ #iheartfestival2019

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on