Showtime

Miley Cyrus shtrihet në spital dhe afër i qëndron i dashuri i saj i ri

10/09/2019 12:17
nga:N S

I dashuri i Miley Cyrus, Cody Simpson nxitoi të qëndrojë afër shtratin të saj, pasi këngëtarja u shtrua në spital pasi vuan nga bajamet.

Cyrus, 26 vjeçare, u pranua të martën dhe ndau një fotografi të vetes në një shtrat spitalor.

Më pas ajo postoi një video të Simpsonit, 22 vjeç, duke luajtur një këngë në kitarën e tij.

Në postimin në Instagram Story, ajo sqaroi se Simpson kishte shkruar këtë këngë pa titull për të.

Ajo shtoi: “është shumë e vecantë që unë ta dëgjoj për herë të parë këtë këgnë, dhe po i bëj presion që ta lansojë javën që vjen…dhe po funksionon!